Specializovaný internetový obchod

Milý zákazníku,

vítáme Vás v našem internetovém obchodě se stavebním materiálem.

Na českém trhu je velká nabídka kvalitních střešních krytin, které se od sebe odlišují nejen vzhledem a cenou, ale i technologií výroby, hmotností, vhodností použití apod.
Nedílnou součástí střešního pláště jsou ale i střešní doplňky.
Společně s rostoucí nabídkou stavebních materiálů a rostoucím počtem jejich prodejců vzniká pro konečného zákazníka dilema. Jak se v takovém množství firem a nabídek orientovat? Jak si vybrat ten nejvhodnější a nejkvalitnější výrobek nebo službu?
Na tyto a podobné otázky Vám firma GENE s.r.o. dá odpověď.

Pro podrobnější informace a případné zpracování cenových kalkulací si vyberte z nabízených možností:

 

OKNA A DVEŘE MONTÁŽ VAŠÍ STŘECHY
Aktuální slevové akce!

 

 


 

Seznam výrobců, se kterými trvale spolupracujeme již několik let, a to nám umožňuje nabídnout zákazníkovi příznivou cenu při dodání kvalitního výrobku:

Firma Tondach nabízí "pravou pálenou tašku" s dlouholetou tradicí. Na českém trhu je již od roku 1881, kdy byla v Gleinstättenu postavena první cihelna. Po celé ČR má firma Tondach 5 výrobních závodů - Hranice, Psáry, Šlapanice, Stod a Blížejov.
Tvárnost hlíny umožňuje vyrábět velmi širokou různorodou škálu modelů různých tvarů a ozdobných doplňků, kterými je možné vytvořit z každé střechy jedinečný originál. Tašky Tondach nemají disperzní nátěry a nástřiky, nýbrž engobování a glazování - tzn. barvy trvalé, odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům po celou dobu životnosti krytiny. Vypálená taška odolává agresivnímu prostředí, kyselé deště, ani ptačí trus (kyseliny a louhy) nezanechávají žádné stopy. Systém dvojitých drážek v hlavové i boční části ražených tašek zaručuje mimořádnou ochranu a bariéru proti vnikající vodě, vířivému sněhu a prachu. Pálená taška tak více ochraňuje podstřešní konstrukce proti působení vlhka a lze ji použít ve velmi nízkých sklonech a v jakékoliv nadmořské výšce.
V průběhu celé výroby se provádí kontrola kvality - od těžby hlíny až po expedici výrobků. Přísné testování a zkoušení ukazuje, že tašky vyhoví přísným měřítkům nejen ČSN norem, ale i norem evropských, ČSN EN 1304 - Pálené střešní tašky pro skládané krytiny - Definice a specifikace. Ve všech zkouškových paramatrech vysoce překlačují normoné hodnotoy. Všechny výrobky jsou certifikovány TZUS Praha, zkoušky se provádí i v MPA Drážďany a Vídni. V současné době je zaveden a udržován systém jakosti ČSN EN ISO 9001.
Firma Tondach poskytuje záruku 33 let.

Dlouholetá životnost, spolehlivost, krása tvarů a individuálnost jsou bezpochyby prvořadými kritérii při výběru střešní krytiny.
Firma BRAMAC je v oblasti technologie výroby střešních tašek vedoucím podnikem. Působí na českém trhu již od roku 1991 a nabízí nejen vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Bramac vyrábí 6 modelů střešních tašek s různými povrchovými úpravami a v několika barevných provedeních - velkoformátové i maloformátové, s různými typy profilů, včetně tvarovek. Ke všem modelům je dodáván systém doplňků pro řešení všech
detailů střechy a okapový systém StabiCor.
Firma Bramac poskytuje dvě záruky:
- záruku po dobu 30 let na kvalitu a mrazuvzdornost betonových STŘEŠNÍCH TAŠEK BRAMAC
- záruku po dobu 15 let na funkčnost STŘEŠNÍHO SYSTÉMU BRAMAC


 
Společnost KM Beta je největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel. Vznikla v listopadu 1996 a tím navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se započala již v roce 1912, kdy byl postaven závod v Bzenci – Přívozu. V letech 1988 – 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny. Po získání těchto závodů firma KM Beta výrobu dále zmodernizovala a posunula ji až do dnešní podoby.
Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku. Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KMB BETA má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost této krytiny. Tašky se vyrábí v několika barevných odstínech, a třech povrchových úpravách ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby.
KM BETA nabízí tyto odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.

Povrchové úpravy: Elegant - dvojitý akrylátový nástřik, Briliant - speciální dvojitý nástřik s leskem, Standard - probarvený beton bez povrchové úpravy. Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.
Společnost KM Beta poskytuje  30-ti letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových tašek KM Beta a KM Klasik dle ČSN EN - 490. 

 

Firma BESK vyrábí betonovou střešní krytinu od roku 1992 a je držitelem certifikátu evropských norem systému řízení jakosti ISO 9001/2001. Tašky BESK jsou probarvené ve hmotě a opatřené dvojnásobným akrylátovým nástřikem, který zajišťuje atraktivní vzhled střechy a životnost minimálně 80 let. Dokonalý povrch a jasné barvy tašek oceňují zákazníci nejen u nás, ale i v zahraničí. Proto se firma BESK řadí mezi přední výrobce a dodavatele betonové střešní krytiny v České repulice. Příznivé vlastnosti předurčují krytinu BESK k nejširšímu použití. Od rodinných domů, přes hospodářská stavení, až po historické i moderní objekty se složitými tvary střech. Výjimečně vysoká pevnost a mrazuvzdornost tašek BESK zaručuje rovněž jejich bezproblémové použití v extrémních podmínkách v horských oblastech. Betonová střešní krytina BESK splňuje náročné požadavky normy ČSN EN 490.
Firma BESK vyrábí dva typy tašek - BESK EXTRA (matná povrchová úprava), BESK SUPER (lesklá povrchová úprava se zvýšenou ochrannou povrchu).
Firma BESK poskytuje záruku 30 let. 

Firma Cembrit je největší výrobce vláknocementové střešní krytiny ve střední Evropě a je součástí dánské společnosti Dansk Eternit Holding. Tato společnost stála v 80. letech u zrodu , vývoje a výroby vláknocementových střešních krytin a fasádních desek bez použití azbestu. Díky 20-tiletým zkušenostem dánských partnerů byla zajištěna špičková kvalita, ekologičnost a zdravotní nezávadnost těchto výrobků.
Cembrit vyrábí a dodává maloplošnou krytinu Betternit s hladkým povrchem, Dominant s rustikálním (břidličným) povrchem a velkoplošnou vlnitou krytinu.  Samozřejmostí je široká škála střešních doplňků, které umožňují vytvořit kompletní střechu. Dále dodává velkoplošné fasádní desky Cembonit.
Vláknocementová krytina se stává stále oblíbenější pro své vynikající vlastnosti, mezi které patří zvláště nízká hmotnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, vysoká variabilita, působivý a originální estetický vzhled aj. Výrobky firmy Cembrit nacházejí použití jak na rodinných domcích, tak i na veřejnýc
Cembrit je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 14001:1996.
Auditorská spolešnost BVQI certifikovala systém managementu jakosti dle norem ISO 9001:2000 a systém environmentálního management dle norem ISO 14001:1996h stavbách, na kostelech, zámcích, školách, zemědělských stavbách, výrobních halách a na mnoha dalších projektech.
Firma CEMBRIT poskytuje záruku  
pro šablony a obdélníky 30 let pro ostatní vláknocementové výrobky 15 let.

Historie firmy HPI-CZ spol. s r.o. začíná v roce 1995, kdy pod názvem MAGE-CZ, spol. s r.o. začala zastupovat na českém trhu jednu z nejvýznamnějších evropských firem v oboru - firmu HAUSprofi Bausysteme GmbH z Freudenstadtu v SRN.
V roce 2003 dovršila firma HPI-CZ  proces pevného začlenění do silné celoevropské skupiny a přejmenovala se z původního názvu MAGE-CZ, spol. s r. o. na současný název HPI-CZ spol. s r.o., čímž firma získala právo výhradního používání nové značky "HPI - CZ".
Firma HPI-CZ spol. s r.o. dodává na český trh širokou škálu stavebního příslušenství: Střešní příslušenství, Příslušenství pro kontaktní zateplovací systémy,
Příslušenství pro systémy vnitřní stavby.
Střešní doplňky HPI-CZ jsou vhodné pro všechny typy krytin, ať už se jedná o krytinu betonovou či pálenou, o eternit nebo šindel. Řada doplňků je vhodná i pro méně používané typy krytin, například pro různé druhy plechových a lehkých vlnitých krytin. Kompletní sortiment doplňků je nabízen v barevných odstínech, provedeních a velikostech podle použité krytiny. Materiály použité pro výrobu doplňků jsou odolné UV záření a všem ostatním povětrnostním vlivům.


„Snadno dostupná kvalitní střecha pro každý dům” to je firma Satjam, s.r.o.
Působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Základ všech výrobků tvoří kvalitní ocelový plech od nejvýznamnějších světových hutí ze Švedska, Anglie, Francie a Lucemburska.